The Lord of the Rings [Yüzüklerin Efendisi] Serisi

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmleri, Macera Filmleri
The Lord of the Rings [Yüzüklerin Efendisi] Serisi full hd izle. John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı Yüzüklerin Efendisi adlı fantastik edebiyat serisinden uyarlanarak çekilmiş Peter Jackson imzalı bir film üçlemesidir.
Film Sayısı: 3 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 3

 • Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

  2001 iMDB : 8.401

  Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği izle (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring - 2001) izle. Yüzüklerin Efendisi üçlemesi 2001 yılında Yüzük Kardeşliği ile başlayıp 2002 yılında İki Kule ile devam etmiş ve 2003 yılında Kralın Dönüşü ile sona ermiştir . Üçlemenin bu bölümünde, utangaç genç hobbit Frodo Baggins'e bir yüzük miras kalır. Basit bir biblo olmaktan çok, Tek Yüzük, Karanlık Lord Sauron'un Orta Dünya'yı yönetmesine ve sakinlerini köle yapmasına izin verecek bir güç aracıdır. Frodo, hobbitlerden, erkeklerden, bir büyücüden, bir cüceden ve bir elften oluşan bir grubun yardımıyla, Orta Dünya'yı dolaşarak Yüzüğü dövüldüğü Hüküm Dağı'na götürme ve onu yok etme görevine sahiptir. her zaman Böyle bir yolculuk, kötü orklardan oluşan ordusunun yoğunlaştığı Karanlık Lord'un ülkesi Mordor'a gitmeyi içerir... Şirket, yalnızca kötülüğün dış güçleriyle değil, aynı zamanda iç güçlerle ve onu harekete geçiren yozlaştırıcı etkiyle de mücadele etmelidir. yüzüğün kendisi.

 • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  2002 iMDB : 8.383

  Yüzüklerin Efendisi: İki Kule izle (The Lord of the Rings: The Two Towers - 2002). Boromir'in ölümü ve Gandalf'ın ortadan kaybolmasının ardından Kardeşlik üçe ayrılır. Emyn Muil'in tepelerinde kaybolan Frodo ve Sam, Tek Yüzük tarafından bozulan uçucu bir yaratık olan Gollum tarafından takip edildiklerini keşfederler. Hobbitleri Mordor'un Kara Kapısı'na götürmeyi vaat ediyor. Aragorn, Legolas ve Gimli Orta Dünya'yı geçerek Théoden'in krallığı Rohan'a ulaşır. Saruman'ın casusu uğursuz Solucandil tarafından manipüle edilen yaşlı kral, kötü büyücünün ağlarına düştü. Kralın yeğeni Éowyn, Aragorn'da gerçek bir lider keşfeder. Bu arada, Uruk-hai'nin tutsakları olan hobbitler Merry ve Pippin kaçtılar ve gizemli Fangorn Ormanı'nda beklenmedik bir müttefik keşfettiler: Ağaçların koruyucusu ve Saruman'ın yok ettiği kadim bir bitki halkının temsilcisi Ağaçsakal...

 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  2003 iMDB : 8.475

  Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izle (The Lord of the Rings: The Return of the King - 2003). Sauron'un ordusu Gondor'un başkenti Minas Tirith'e saldırdı. Güçlü bir tehdit, bir zamanlar güçlü olan ve şimdi kralına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyan krallığın barışını tehlikeye atıyor. Bu aşırı durumla karşı karşıya kalan Aragorn, krallığı zafere götürecek kilit bir figür olarak sunulur, ancak kaderini gerçekleştirebilecek mi? Bu sırada Gandalf, Gondor'un yıkıcı güçlerini kontrol altına almaya çalışacak ve Théoden, Rohan'ın savaşçılarından savaşa katılmalarını isteyecek. Bununla birlikte, cesaretlerine ve sadakatlerine rağmen, öyle görünüyor ki, İnsanların güçleri, krallığın üzerinde asılı duran ölçülemez düşman lejyonlarını yenmek için yeterli olmayacak. Her zafer büyük fedakarlıklarla gelecek ve kayıplara rağmen Kardeşlik hayatta kalma savaşını sonuna kadar sürdürecek. Aynı zamanda üyeleri, Frodo'ya görevini tamamlaması için son şansı vermek üzere Sauron'un dikkatini çekmeye çalışacak. Sadık arkadaşı Sam ve gizemli Gollum'un eşlik ettiği genç hobbit, düşman topraklarını geçerken, Tek Yüzük'ün sürekli ayartmalarına yenik düşmekten kaçınmaya çalışacak.