The Expendables [The Expendables Collection] Serisi

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri
The Expendables [The Expendables Collection] Serisi full hd izle. Bir grup seçkin paralı asker hakkında bir aksiyon filmi serisi. Bu dizi, 1980´lerin ve 1990´ların başlarında gişe rekorları kıran aksiyon filmlerine saygı duruşunda bulunuyor ve başrollerinde o yılların aksiyon emektarları yer alıyor.
Film Sayısı: 4 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 4

 • Cehennem Melekleri izle

  2010 iMDB : 6.223

  Cehennem Melekleri izle (The Expendables - 2010). Barney Ross, her biri farklı ve önemli bir savaş alanında görev yapan bir grup uzman paralı askerin lideridir. Biri sızma, diğeri patlamalar, diğeri fırlatılan silahlar, özellikle bıçaklar vb. Bir gün, kendisine Bay Church diyen kıdemli bir CIA görevlisi Barney ile temasa geçer. Barney'den, 20 yılı aşkın süredir ülkesinde korku salan Latin Amerikalı diktatör Garza'ya suikast düzenlemesini ister. Bay Iglesia, onlara Meksika Körfezi ile Güney Amerika arasında bulunan Vilena adlı bir adanın yerini verir. Orada, Garza arazisini ve bazı askerlerini, eski bir CIA ajanı tarafından yönetilen, büyük ölçekte kokain ekmeyi ve ardından onu Amerika Birleşik Devletleri'ne ihraç etmeyi amaçlayan bazı Amerikan kaçakçılarına satıyor. Kısa süre sonra paralı askerler grubu, işe alınma nedenlerinin farklı olduğunu anlar ve asıl hedeflerinin Garza'nın arazisini satın alan eski CIA ajanı Monroe olacağı bir aldatmaca oyununa girerler. Ayrıca Bay Monroe hiçbir paralı askerin hayal bile edemeyeceği bir müttefik bulmuştur.

 • Cehennem Melekleri 2 izle

  2012 iMDB : 6.32

  Cehennem Melekleri 2 izle (The Expendables 2 - 2012). Barney Ross'un (Sylvester Stallone) liderliğindeki en vahşi paralı askerlerden oluşan grup geri döner ve bu sefer intikam için susamışlardır. Tool'un (Mickey Rourke, 'The Fighter') öldürülmesinden sonra, arkadaşları kanunu kendi ellerine almaya karar verirler, ancak onun ölümünün intikamını almak isteyen sadece onlar olmayacaktır. Tool'un kızı Fiona da bu amaca sahip olacak, ancak kendi alanında yükselen bir isyancı hareketle mücadele etmek için mücadele eden ve onu devirmek isteyen acımasız bir diktatör tarafından kaçırılacaktır. Sylvester Stallone, 'Rocky Balboa' (2006) ile sinemaya döndükten sonra ikinci bir gençliğini yaşıyor ama bu kez yönetmenlik görevini aksiyona alışmış başka bir yönetmene, Simon West'e ('Con Air (Convicts of the air)') bırakıyor. ). Diktatörler sürüsüne yeni katılanlar ve eski zaferler arasında, Jean-Claude Van Damme ('Evrensel Asker'), Chuck Norris ('Walker, Texas Ranger') ve... Arnold Schwarzenegger ('Terminatör'), siyasi aşamasının ardından ekranlara geri dönen seksenli yıllar. Ayrıca genç Liam Hemsworth'unki de ('Açlık Oyunları').

 • Cehennem Melekleri 3 izle

  2014 iMDB : 6.221

  Cehennem Melekleri 3 izle (The Expendables 3 - 2014). Cehennem Melekleri'nin bu yeni bölümünde , Barney (Sylvester Stallone) liderliğindeki deneyimli ekip, eski yoldaşı ve çetenin kurucu ortağı olan ve öldüğü sanılan Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile yüzleşmek zorunda kalacak. Stonebanks'in dönüşü, grubu daha genç, daha hızlı insanlarla ve yüksek teknoloji hakkında daha fazla bilgiyle yenilemek zorunda kalacak olan Barney'i alarma geçirecek. Paralı Askerler, Stonebanks'le yüzleşebilmek ve onu kesin olarak bitirmek için güçlerini yeniden toplamak zorunda kalacaklar, eğer önce onların işini bitirmesini istemiyorlarsa... Efsanenin bu üçüncü taksitinde bir kez daha oyuncular yer alacak Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews ve Arnold Schwarzenegger. Sert adamlar kadrosuna bu kez Antonio Banderas, Wesley Snipes, Harrison Ford veya Mel Gibson gibi yeni yüzler katılıyor.

 • Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi

  2023 iMDB : -

  Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (2023). Yeni nesil yıldızlar, Expend4bles'ta adrenalin dolu bir macera için dünyanın en iyi aksiyon yıldızlarına katılıyor. Elit paralı askerlerden oluşan bir ekip olarak yeniden bir araya gelen Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture ve Sylvester Stallone'a ilk kez Curtis '50 Cent' Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran ve Andy Garcia. Eline geçirebilecekleri her silahla ve bunları kullanma becerileriyle donanmış Cehennem Melekleri, dünyanın son savunma hattı ve diğer tüm seçenekler masadan kalktığında çağrılan takımdır. Ancak yeni tarzlara ve taktiklere sahip yeni ekip üyeleri, 'yeni kana' yepyeni bir anlam kazandıracak.