Shazam! [Shazam! Collection] Serisi

Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmleri, Komedi Filmleri
Shazam! [Shazam! Collection] Serisi Full hd izle. 'Shazam! Collection,' DC Comics'un ünlü süper kahramanı Shazam'in maceralarını içeren bir dizi medya içeriğini ifade eder. Shazam, genç bir çocuğun güçlü bir süper kahramana dönüşmesini konu alan ve eğlenceli, aksiyon dolu hikayeleriyle tanınır.
Film Sayısı: 2 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 2

  • Shazam! 6 Güç

    2019 iMDB : 7

    Shazam! 6 Güç izle (Shazam! - 2019). Hepimizin içinde bir süper kahraman var. Onu çıkarmak için sadece biraz sihir gerekiyor. Eski bir büyücüyle karşılaşmasıyla hayatı değişen, 14 yaşında sıradan bir yetim olan Billy Batson'ın (Asher Angel) başına gelen de budur. Ve şu andan itibaren, Billy her 'Shazam!' yetişkin süper kahraman Shazam (Zachary Levi) olur. İçinde bir çocuk olmasına rağmen, Shazam'ın güçlü vücudu, süper güçlü herhangi bir gencin yapacağını yapar: eğlenin! Uçabilir? Röntgen görüşünüz var mı? Ellerinden şimşek çakabilir mi? Sınavları atlayabilir misin? Shazam, bir çocuğun pervasızlığıyla yeteneklerinin sınırlarını zorlayacak. Senarist Bill Parker ve karikatürist Clarence Charles Beck tarafından 1939'da yaratılan DC Comics süper kahramanının bu film uyarlaması

  • Shazam! Tanrıların Öfkesi

    2023 iMDB : 6.681

    Shazam! Tanrıların Öfkesi izle (Shazam! Fury of the Gods - 2023) izle. 14 yaşında sıradan bir yetim olan Billy Batson (Asher Angel) geri dönüyor ve her 'Shazam!' İçinde bir çocuk olmasına rağmen, Shazam'ın güçlü vücudu, süper güçlü herhangi bir gencin yapacağını yapar: eğlenin! Şimdi ayrıca, Billy koruyucu bir aile ve aynı zamanda bir arkadaş bulmayı başardı: Freddy Freeman (Jack Dylan Grazer). Ancak güçlerine sahip çıkan üç efsanevi Yunan Tanrıçasının gelişi, genç kahramanın ve tüm arkadaşlarının başını belaya sokacaktır. Shazam'ın bu devamı ! (2019), senarist Bill Parker ve karikatürist Clarence Charles Beck tarafından 1939'da oluşturulan DC Comics süper kahraman çizgi romanlarına dayanmaktadır.

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1