Insidious [Insidious Collection] Serisi

Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Insidious [Insidious Collection] Serisi full hd izle. Entrikaların iblis bilimcilerin dava dosyaları olarak tasvir edildiği bir dizi Amerikan korku filmi.
Film Sayısı: 2 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 2

  • Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

    2018 iMDB : 6.272

    Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar izle (Insidious: The Last Key - 2018). Ölülerle iletişim kurabilen ve şeytani ruhlarla savaşabilen parapsikolog Elise Rainier (Lin Shaye), bu kez New Mexico'da, eski ailesinin evi olan yerde meydana gelen korkunç hayaletlerle karşı karşıya kalır. Elise, tüyler ürpertici paranormal olaylarla karşı karşıya kalan yeni yerleşmiş bir aileye yardım etmek için, çocukluğunun geçtiği evde yaşayan kötü ruhlarla ve güçlerle yüzleşmek zorunda kalacak. Parapsikolog, bu evi karanlık ruhlardan temizlemek için becerilerini kullanmalıdır. Elbette bu şimdiye kadar yaşadığım en korkutucu ve kişisel zorluk olacak. Sinsi doğaüstü korku serisinin dördüncü filmi , senaryosu yine Leigh Whannell'e ait ( Sweet Creatures, Saw III)) ve Adam Robitel ( The Taking ) tarafından yönetilmektedir.

  • Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı

    2023 iMDB : 6.8

    Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı izle (Insidious: The Red Door - 2023) izle. Paranormal korku destanı Insidious'ın yeni bölümüLambert ailesi başrolde. Josh'un her şeyden çok istediği şey, iyi bir baba olmak, üniversite çağındaki oğlu Dalton ile iyi bir ilişkiye sahip olmaktır. Ama son zamanlarda Josh kabuslar görüyor, garip hayaletler görüyor. Beyni karışmış ve korkunç şeyler görüyor. Dalton ayrıca, 10 yaşında ve komadayken başına gelenleri hatırlatan bu garip hayallere, görüntülere sahip olmaya başlayacaktır. Baba ve oğul hafızalarını, geçmişleriyle ilgili olayları, sakladıkları ve şimdi peşini bırakmayan sırları araştırmalı, ışık ve karanlık arasındaki dengede Ötesi'ne dalmalıdır. Ancak Lambert ailesinin en karanlık sırları gün ışığına çıktıkça, Josh ve Dalton ölüleri uyandırdıkça, yolculukları giderek daha riskli hale gelir. Karanlık ve ürkütücü yeni korkular kırmızı kapının arkasında gizlenecek.