Guardians of the Galaxy [Guardians of the Galaxy Collection] Serisi

Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Macera Filmleri
Guardians of the Galaxy [Guardians of the Galaxy Collection] Serisi Full hd izle. Marvel Comics süper kahraman ekibi Galaksinin Koruyucuları´na dayanan ve Marvel Sinematik Evreni (MCU) serisinin bir parçası olan bir süper kahraman film serisi. Dizi, Galaksiyi gezegensel tehditlerden korumak için bir araya gelen bir grup eski galaksiler arası kanun kaçağı üzerine odaklanıyor. Peter Quill (Star-Lord) liderliğindeki kadroda Gamora, Drax the Destroyer, Rocket Raccon ve Groot yer alıyor.
Film Sayısı: 3 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 3

 • Galaksinin Koruyucuları

  2014 iMDB : 7.905

  Galaksinin Koruyucuları izle (Guardians of the Galaxy - 2014) izle. Film, bir grup kaçık eski mahkumun ünlü bir Marvel çizgi romanı olan 'Galaksinin Koruyucuları'na dayanan bir hikayeyi anlatıyor. Bu karakterler şunlardır: Yarı uzaylı yarı insan ödül avcısı pilot Peter Quill; tüfekle donatılmış bir rakun olan Rocket; insansı bir ağaç olan Groot; yeşil bir insan olan Gamora ve Yok Edici Drax. Bu kaçık karakterler, daha önce Quill tarafından çalınan ve göründüğünden daha fazla güce sahip gibi görünen gizemli bir küreye göz diken kötü adam Ronan'dan kaçmasına yardımcı olmak zorunda kalacaklar. Muhafızlar, galaksiyi kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorunda kalacaklar. James Gunn tarafından yönetilen filmde, Chris Pratt (Ne Fenomen!), Zoe Saldana (Star Trek: Into Darkness), Lee Pace (The Hobbit: The Desolation of Smaug) ve Benicio Del Toro (7 Gün Havana gibi) gibi oyuncular yer alıyor.

 • Galaksinin Koruyucuları 2

  2017 iMDB : 7.625

  Galaksinin Koruyucuları 2 izle (Guardians of the Galaxy Vol. 2 - 2017) izle. Tekil kahraman Peter Quill, Star-Lord olarak da bilinir. Bir kez daha evrende galaksiler arası bir yolculuğa çıkıyor. Ona, Gamora, Drax the Destroyer, Rocket Racoon ve Baby Groot'tan oluşan rengarenk ekibi yanı sıra Mantis, Yondu Udonta ve Nebula gibi yeni eklemeler eşlik edecek. Artık yeni kurulmuş bir aile olan Muhafızlar, Star-Lord'un geçmişini çevreleyen gizemleri çözmeye çalışırken sıkı bir şekilde savaşmak zorunda kalacaklar. Maceralarında Peter'ın korkunç atası 'Yaşayan Gezegen' Ego ile tanışacaklar. Marvel Sinematik Evreni genişlemeye devam ederken, eski düşmanların müttefik olduğunu ve sevilen klasik çizgi roman karakterlerinin kahraman olduğunu göreceğiz. James Gunn (Film 43, Süper), ana oyuncu kadrosunda Peter Quill rolünde Chris Pratt (The Magnificent Seven, Jurassic World), Gamora rolünde Zoe Saldana (Star Trek: Beyond, Blood Ties) ve Dave Bautista'dan oluşan Galaksinin Koruyucuları'nın bu ikinci taksitini yönetmek üzere geri dönüyor. (Spectre 007, The Man with the Iron Fists) Drax the Destroyer rolünde, Bradley Cooper (Joy, The Great American Hustle) Rocket'ı seslendiriyor ve Vin Diesel (Fast & Furious 8, xXx: The Return of Xander Cage), Groot'un sesi olarak yer alıyor.

 • Galaksinin Koruyucuları 3

  2023 iMDB : 8

  Galaksinin Koruyucuları 3 izle (Guardians of the Galaxy Vol. 3 - 2023). Thanos (Josh Brolin) ve Peter Quill'in (Chris Pratt) babası Ego (Kurt Russel) tarih olmuş olabilir, ancak geride bıraktıkları korkunç iz Galaksinin Koruyucuları arasında hâlâ hissediliyor. İlkinin Evrende neden olduğu devasa hasarı onarmak için yeni bir sığınak yaratılır. Mülkünü Koleksiyoncudan (Benicio del Toro) satın aldıktan sonra burası artık tüm canlılar için bir huzur yeri olarak kabul edilecek. Ancak Muhafızların, intikamcı Baş Rahibe Ayesha'nın (Elizabeth Debicki), yarattığı Adam Warlock'un (Will Poulter) veya güçlü Yüksek Evrimci'nin (Chukwudi Iwuji) varlığı hakkında hiçbir fikri yoktur. Bir gün huzur bozulduğunda öncelikle kimin dost, kimin düşman olduğunu bulmaları gerekir. Bir kez daha Star-Lord, Groot (Vin Diesel'in sesi) ve ekibinin barışı korumak için işleri biçilmiş kaftan. Ayrıca herkesin öldüğünü düşündüğü ve geri döndüğü bir üye vardır: Gamora (Zoe Saldana). Marvel'ın 4. Aşamasının bir parçası olan Galaksinin Koruyucuları üçlemesinin son bölümü . Kameraların arkasında yine yönetmen James Gunn'ı buluyoruz.

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1