Fifty Shades [Elli Ton Serisi] Serisi

Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmleri
Fifty Shades [Elli Ton Serisi] Serisi full hd izle. Anastasia'yı, Christian Grey'le bir ilişki olan tavşan deliğinin derinliklerine inerken izleyin. Hakimiyet ve boyun eğmenin, seks ve aşkın ve kontrol algısının erotik bir hikayesi. Christian Grey, kendi kendine milyoner, bekar ve her zaman kontrolü elinde tutan biri. Anastasia, üniversite mezunu, kitap ve okuma aşığı, bağımsız ve tutkulu.
Film Sayısı: 3 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 3

 • Grinin Elli Tonu izle

  2015 iMDB : 5.881

  Grinin Elli Tonu izle (Fifty Shades of Grey - 2015). Anastasia Steele, kursu aynı yıl biten genç ve masum bir Edebiyat öğrencisidir. En iyi arkadaşına bir iyilik olarak, kendisini pek sevmediği bir gazetecilik işine kaptıracaktır. Görev, anın en umut verici ve zengin iş adamlarından biri olan Christian Grey ile röportaj yapmaktan ibarettir. Karizmasına hayran kalan Anastasia, karşı koyma şansı bulamadan sevgilisinin ayaklarına kapanacaktır. Ancak yakınlaşmaya başladığınızda, partnerinizin cinsel adetlerinin hiç de geleneksel olmadığını fark edeceksiniz. Önünde yepyeni bir olasılıklar dünyası açılıyor ve ezici Grey'in yaşam tarzına adım attığı andan itibaren genç kadının karşısına çıkan baştan çıkarma, güç, boyun eğme ve önlenemez arzu oyunundan kaçışı olmayacak. ona. ona Çok Satan Grinin Elli Tonu'ndan uyarlama , EL James tarafından yazılan üçlemenin ilk bölümü.

 • Özgürlüğün Elli Tonu izle

  2018 iMDB : 6.705

  Özgürlüğün Elli Tonu izle (Fifty Shades Freed - 2018). Genç Anastasia Steele (Dakota Johnson) ile baştan çıkarıcı ve başarılı iş adamı Christian Gray (Jamie Dornan) arasındaki çalkantılı ve şehvetli ilişkiyi anlatan üçlemenin üçüncü ve son bölümü. Geçmişin karanlık gölgelerini geride bıraktıklarına inanan yeni evliler Christian ve Ana, yakın ilişkilerine dalarlar ve Gray'in dünyayı ayaklarının altına aldığı lüks bir yaşamla çevrili evliliklerinin tadını çıkarırlar. Ancak çift tam Bayan ve Bay Grey olmanın istikrarına alışmaya başlarken, mutluluklarını tehlikeye atacak yeni tehditler ortaya çıkar. Bir yanda, Christian'ın yepyeni malikanesini yenilemek için tuttuğu mimar Gia Matteo (Arielle Kebbel) ile tanışan Ana, sadakatsizlikler yaşar. Ama en karmaşık şey, Ana'nın eski patronu Jack Hyde'ın (Eric Johnson) onu kaçırmaya çalışması olacaktır. Elbette Gray, her şeyden önce arzusunun Ana'yı her zaman korumak olduğunu fazlasıyla göstermiştir. Birlikte çıktıkları uzun yolun ardından ölümlerin üstesinden gelebilecekler mi? İngiliz yazar EL James'in Özgürlüğün Elli Tonu adlı 2012 tarihli romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini yine James Foley (Bir Yabancıyı Baştan Çıkarmak, Güven ). Yine başrol oyuncuları Dakota Johnson

 • Karanlığın Elli Tonu izle

  2017 iMDB : 6.492

  Karanlığın Elli Tonu izle (Fifty Shades Darker - 2017). Üniversiteden yeni mezun olan Anastasia Steele (Dakota Johnson) ile genç iş adamı Christian Gray (Jamie Dornan) arasındaki ilişkiyi anlatan üçlemenin ikinci bölümü, ilkinin bitiminden hemen sonra Anastasia'nın kendini bunalmış ve harap olmuş halde bulması ile devam ediyor. gizemli Hıristiyan tarafından onun üzerinde uygulanan güç tarafından. İlk çekiciliği tehlikeli bir cinsel tahakküm oyununa dönüşmüştür ve bu nedenle genç kadın ondan olabildiğince uzaklaşmaya ve sıfırdan yeni bir hayata başlamaya karar verir. Christian'dan ayrıldıktan sonra, Seattle'daki bir yayınevinde bir işi kabul edecek. Orada, yavaş yavaş ona aşık olacak ve ne pahasına olursa olsun onu baştan çıkarmaya çalışacak olan patronu Jack Hyde (Eric Johnson) ile tanışacak, bu Christian'ı üzecektir. Geçmişten gelen kendi iblisleriyle savaşırken, genç adam Ana'yı düşünmekten geri durmayacaktır ve Ana, Grey'in sevgilisi olarak kendisinden önce gelen kadınların ona neden olduğu öfke ve kıskançlıkla yüzleşmek zorundadır. Anastasia, Christian'ın dokunuşunun etkisinden ve hatırasından kurtulabilecek mi? Yeni tarih. Yeni kurallar. İngiliz yazar EL James'in Karanlığın Elli Tonu adlı 2012 tarihli romanından uyarlanan yeni filmin yönetmenliğini James Foley ( Seducing a Stranger, Confidence) üstleniyor.).