Extraction [Extraction Koleksiyonu] Serisi

Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri
Extraction [Extraction Koleksiyonu] Serisi full hd izle. Paralı asker Tyler Rake'in maceralarına odaklanan aksiyon film serisi.
Film Sayısı: 2 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 2

  • Extraction

    2020 iMDB : 7.354

    Extraction izle (2020). Hintli bir işadamı, Bangladeş'in Dhaka kentinde kaçırılan ve saklanan oğlunu kurtarmak için bir paralı asker tutar. Joe Russo ( Captain America: Civil War ) tarafından yazılan aksiyon draması bu film, Avengers: Infinity War (2018), Suicide Squad (2016) veya The Games of Hunger gibi filmlerde uzmanların koordinatörü olan Sam Hargrave'in ilk uzun metrajlı filmi. : Ateşi Yakalamak (2013). Başrollerini Chris Hemsworth ( Thor: Ragnarok ) ve David Harbour ( Stranger Things ) yönetiyor.

  • Extraction 2

    2023 iMDB : 7.543

    Extraction 2 izle (2023). Tyler Rake 2 , yine Chris Hemsworth'ün ( Thor: Ragnarok ) rol aldığı Tyler Rake'in devamı niteliğindedir . Oyuncu, tehlikeli bir eylem ağına tekrar dahil olacak olan kiralık bir paralı asker olan kahramanın görünümüne geri dönecek. Yönetmen Sam Hargrave, senaryosu Joe Russo'nun ( Captain America: Civil War ) yazdığı Netflix uzun metrajlı filmini yapmak için yeniden kamera arkasına geçiyor.