Enola Holmes [Enola Holmes] Serisi

Gizem Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri
Enola Holmes [Enola Holmes] Serisi Full hd izle. 'Enola Holmes Collection,' Sherlock Holmes'un genç kardeşi Enola Holmes'un maceralarını içeren bir dizi film, dizi veya medya içeriğine atıfta bulunabilir. Enola Holmes, yazar Nancy Springer tarafından yaratılan aynı adlı roman serisinden esinlenerek geliştirilmiş bir karakterdir. Enola Holmes, gizemleri çözen ünlü abisi Sherlock Holmes'un kardeşi olarak, 19. yüzyıl İngiltere'sinde ilginç ve aksiyon dolu maceralara atılır.
Film Sayısı: 2 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 2

  • Enola Holmes

    2020 iMDB : 7.304

    Enola Holmes izle (2020). Film, 19. yüzyılın sonlarındaki İngiltere'de geçer. Enola Holmes, genç, zeki ve bağımsız bir kadındır. Annesi Eudoria, onu özgür düşünceye teşvik etmiş ve eğitmiştir. Ancak bir gün Eudoria, gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Enola, annesini bulmak ve onun kayboluşunu çözmek için harekete geçer. Enola'nın ağabeyi ünlü dedektif Sherlock Holmes ve diğer ağabeyi Mycroft Holmes ise onun yetiştirilme şekline karşıdır. Mycroft, Enola'yı daha geleneksel bir kadın rolüne sokmaya çalışırken, Enola kendi yolunu çizmeye kararlıdır. Enola, annesinden aldığı ipuçlarıyla Londra'ya gelir ve burada genç bir aristokrat olan Tewkesbury Marquess'ı (Viscount Tewkesbury) tanır. Tewkesbury de kaçmıştır ve Enola, onun peşine düşen tehlikeli kişilerden kaçarken hem kendi annesini hem de Tewkesbury'i koruma görevini üstlenir. Film boyunca Enola, annesinin izini sürerken bir yandan da Tewkesbury ile olan ilişkisini geliştirir. Kendi dedektif yeteneklerini kullanarak olayları çözmeye çalışırken, hem ağabeylerinin izini sürer hem de kendi gücünü ve özgürlüğünü keşfeder.

  • Enola Holmes 2

    2022 iMDB : 7.564

    Enola Holmes 2 izle (2022). Oyun yeniden başladı ve Millie Bobby Brown (Enola Holmes rolünde) ve Henry Cavill (Sherlock Holmes rolünde) , Legendary Entertainment ve Netflix'in yapımcılığını üstlendiği, Arthur Conan Doyle'un romanlarından esinlenen hit kadın filmi Enola Holmes'un bu devam filminde geri dönüyor . Senaryosunu Jack Thorne'un yazdığı ve yönetmenliğini bir kez daha Harry Bradbeer'in üstlendiği film, Sherlock ve onun maceraları sırasında ünlü kardeşleriyle sık sık dalga geçen yetenekli ve sezgileri kuvvetli genç bir kadın olan asi genç kız kardeşi Enola'nın maceralarını devam ettiriyor. 20. yüzyıl Londra.